INTENCJE MSZALNE

 

NIEDZIELA – 6 VI pierwsza niedziela miesiąca
8.00 + Franciszek, Anna, Paweł Domalewscy, Genowefa, Antoni Dudzińscy
8.00 + Piotr ( 27 r.+) Genowefa ( 4 r.+) zm. z r. Nowakowskich, Sakowiczów
9.30 + Genowefa Leśniak
9.30 + Mieczysław Sztafij zm. z r. Sztafijów, Nowosadów, Skowrońskich, Natalia Chmiel
11.00 W intencji Parafian i Parafii oraz wszystkich modlących się w naszym Kościele
11.00 KR 5 do Opatrzności Bożej z prośbą o Boże bł. dla KR 5 +++ za zamarłych Bronisława Hajduk, Genowefa Zając, Feliksa Bondyra, Jolanta Budzyńska, Weronika Szymonik, Marianna Czop, Anna Harasim
11.00 + Ryszard Dragan ( 9 r.+) Emilia, Tadeusz zm. z r. Draganów, Kurzępów, Sachajków, Sędłaków
11.00 + Marianna Łoś – 30 dzień po śmierci
12.30 + Kazimierz Bednarczyk
18.00 + Jerzy Zbyryt – gregorianka

PONIEDZIAŁEK – 7 VI
7.00 + Jerzy Zbyryt – gregorianka
18.00 + Stanisław Ryń – od r. Krulów
18.00 + Anna Harasim – od sąsiadów z ul. Kopernika
18.00 + Tadeusz Bondyra – od Zbigniewa i Małgorzaty Koprowskich

WTOREK – 8 VI
7.00 + Jerzy Zbyryt – gregorianka
7.00 + Jerzy Rymasz
18.00 + Stanisława (k) Rusinek ( 4 r.+)
18.00 + Tadeusz Bondyra – od Zofii i Henryka Zdybel z rodziną
18.00 + Anna Pieczykolan – od sąsiadów

ŚRODA– 9 VI
7.00 + Jerzy Zbyryt – gregorianka
18.00 w intencjach z nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
18.00 + Marianna Łoś – od Bożeny z rodziną i r. Małkowiczów
18.00 + Mirosława (k) Mróz ( r.+) Jan, Leokadia Fusiara
18.00 + Tadeusz Bondyra – od r. Milczuków i Chomów

CZWARTEK – 10 VI
7.00 + Jerzy Zbyryt – gregorianka
18.00 + Milena Rataj – od cioci Joli z rodziną
18.00 Do Opatrzności Bożej z prośbą o potrzebne łaski i dary Ducha św. na czas nauki dla Kacpra i Noemi
18.00 + Tadeusz Bondyra – r. Czerwonków
18.00 + Sławomir Żuber – 30 dzien po śmierci

PIĄTEK – 11 VI
7.00 + Jerzy Zbyryt – gregorianka
7.00 W intencji ofiarodawców, dobroczyńców i budowniczych Kościoła
18.00 + Janina ( 4 r.+) zm. z r. Kondrasiuk
18.00 + Tadeusz Bondyra – od r. Szcześniakowskich i Kaczorów

SOBOTA – 12 VI
7.00 + Antonina Łokaj
7.00 + Jerzy Zbyryt – gregorianka
16.00 ślub
18.00 + Tadeusz Bondyra – od KR 8
18.00 + Krystyna Gaca – od Alicji Andrzan
18.00 + Piotr Ożóg – od chrześniaka Kamila

NIEDZIELA – 13 VI druga niedziela miesiąca
8.00 Do Opatrzności Bożej dziękczynna w 80 ur. Kazimiery z prośbą o Boże Bł. opiekę MB, potrzebne łaski – od dzieci i wnuków
8.00 + Włodzimierz, Józefa Skrzyńscy, Antoni, Apolonia Staszczuk
9.30 + Kazimierz Gontarz ( 5 r.+)
9.30 + Teresa – Krystyna Blicharz – od Mariusza i Katarzyny Bałabuch
11.00 W intencji Parafian i Parafii oraz wszystkich modlących się w naszym Kościele
11.00 + Artur Andrzan – od Elizy i Dariusza Kowalskich
11.00 + Krzysztof Gnyp ( 3 r.+) Konstancja, Zygmunt Tor, Paulina, Marianna, Franciszek Gnyp
12.30 + Emilia, Paweł, Władysława (k) Szala, Bogusław Szala
18.00 + Jerzy Zbyryt – gregorianka