1. W tym tygodniu nasze parafialne sprawy będzie wspierać na swoim dyżurze modlitewnym KR nr 7.

2. Spotkania w ciągu tygodnia: – we wtorek o 16.00 i 18.30 warsztaty „12 Kroków”
– we wtorek i środę: o 19.00 wspólnoty Drogi Neokatechumenalnej
– w czwartek o 19.00 wspólnota Przyjaciele Oblubieńca
– w piątek, po mszy wieczornej, ministranci i lektorzy.
– w sobotę o godz. 9.00 chórek „Dzieci Maryi”.

3. W środę nabożeństwo do MB Nieustannej Opieki i Msza św. w intencji próśb zanoszonych do Boga za wstawiennictwem Maryi.

4. W tym tygodniu wypada: I czwartek od godz. 17.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, adoracja i modlitwy w intencji powołań z naszej parafii.

5. W piątek na Mszy św. wieczornej, będziemy wspominali dobroczyńców budowy kościoła tj.: za ofiarujących swoje cierpienie i modlitwę, za parafię i ludzi wspierających nas finansowo, za pomagając w pracach budowlanych.

6. Także w piątek po mszy św. wieczornej spotkanie rodziców i kandydatów do bierzmowania.

7. W niedziel e za tydzień po Mszy o godz. 11.00 zmiana tajemnic różańcowych dla KŻR.

8. W listopadzie codziennie o godz. 17.30. na różaniec w intencji zmarłych poleconych w wypominkach.
W tym tygodniu będziemy się modlili za zmarłych z ulic: Matejki, Społecznej, Chabrowej, Krętej, Społecznej, Heweliusza, Nałkowskiej, Niskiej, Szczebrzeskiej, Lawendowej, Malowniczej i Szafirowej.

9. 11.XI. po Mszy św. wieczornej młodzież ze wspólnoty „Galilea” wraz z ks. Pawłem zaprasza na przygotowany przez nich wieczór patriotyczny pt: „Z pieśnią przez dzieje Polski”.

10. W związku z brakiem chętnych na pielgrzymkę autokarową na południe Polski ks. Tomek i Stowarzyszenie „Nadzieja” przygotowują dla dzieci, które przez cały październik uczestniczyły w nabożeństwach różańcowych jednodniowy wyjazd. Szczegóły u ks. Tomka.

11. Nasza parafia organizuje, na początku lipca, 8 dniową, autokarową pielgrzymkę do Włoch z nawiedzeniem grobów świętych i zwiedzaniem m.in.: Rzymu, Asyżu, Padwy, Monte Cassino, Bergamo. Więcej informacji w zakrystii.

12. Wszystkim ofiarodawcom składamy „Bóg Zapłać” i polecamy ich opiece Bożej Opatrzności! Serdeczne podziękowania członków wspólnoty neokatechumenalnej za pomoc w przyjmowaniu na wypominki na cmentarzu. Za tydzień, w druga niedziele m-ca, będzie możliwość hojniejszymi ofiarami wesprzeć prace przy naszym kościele.

13. Do 22 listopada trwa zbiórka zepsutego i bezużytecznego sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

14. Zachęcamy do lektury pism religijnych: „Niedziela” artykuł o warsztatach „12 kroków”, „Gość Niedzielny”, „Mały Gość Niedzielny” i m. „Egzorcysta”. Są także kalendarze KRZ.

15. Swoją ziemską pielgrzymkę po 51 latach zakończył + śp. Stanisław Zając z ul. Kraszewskiego i po 67 latach śp. + Helena Kondriatiuk z ul. Robotniczej. Pogrzeby w poniedziałek.

16. Wszystkie nasze sprawy polećmy opiece św. Michała Archanioła: Święty Michale Archaniele! * Wspomagaj nas w walce, * a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha * bądź naszą obroną. * Oby go Bóg pogromić raczy, * pokornie o to prosimy, * a Ty, Wodzu Niebieskich Zastępów, * szatana i inne złe duchy, * które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą,* Mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *