1. Po mszach do puszki zbierane są ofiary na Katolickie Radio Zamość. Serdeczne „Bóg zapłać!

2. W tym tygodniu nasze parafialne sprawy będzie wspierać na swoim dyżurze modlitewnym KR nr 8.

3. Spotkania w ciągu tygodnia: – we wtorek o 16.00 i 18.30 warsztaty „12 Kroków”
– we wtorek i środę: o 19.00 wspólnoty Drogi Neokatechumenalnej
– w czwartek o 19.00 wspólnota Przyjaciele Oblubieńca
– w piątek, po mszy wieczornej, ministranci i lektorzy. Zapraszamy chłopców do dołączenia do LSO w naszej parafii.
– w sobotę o godz. 9.00 chórek „Dzieci Maryi”. Zapraszamy na to spotkanie także dziewczynki, które chciałyby dołączyć do chórku.

4. W środę, 18 września, wspomnienie św. Stanisława Kostki – patrona młodzieży. Młodzież, rodziców, dziadków oraz wszystkich parafian zachęcamy do gorącej modlitwy o ochronę, uwolnienie od zła, oraz o Bożą opiekę i odwagę w pełnieniu woli Bożej dla młodego pokolenia naszej parafii.

5. W niedzielę za tydzień, 22 września, o godz. 17.20 rozpocznie się nabożeństwo do św. Rity – patronki spraw trudnych i beznadziejnych. Odczytamy wszystkie intencje polecane przez wiernych wstawiennictwu naszej świętej. Potem nastąpi błogosławieństwo róż i Msza św. w intencjach zanoszonych do Boga poprzez wstawiennictwo świętej Rity. Wspólna modlitwa zakończy się osobistą adoracja relikwii i błogosławieństwem poświęconym olejem. W Księdze podziękowań św. Ricie można złożyć świadectwo otrzymanych łask za wstawiennictwem św. Rity. Przy wyjściu są kartki na których można napisać intencję. Serdecznie zapraszamy.

6. Także w przyszłą niedzielę, po Mszy św. o godz. 12.30 spotkanie rodziców i kandydatów do bierzmowania, czyli uczniów klasy VIII.

7. Zapowiedzi przedślubne: Konrad Łukasz Krasucki z naszej parafii i Katarzyna Łyś z par. św. Krzyża w Zamościu (1).

8. Wszystkim ofiarodawcom składamy „Bóg Zapłać!” i polecamy ich opiece Bożej Opatrzności. Zakończyliśmy prasce przy kładzeniu płyt grysowych na korytarzu i w salach na piętrze. W tym tygodniu rozpoczniemy prace przy łazienkach także na piętrze. Przygotowujemy się do montażu urządzeń multimedialnych ….

9. Są do nabycia nowe numery „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego” i miesięcznika „Egzorcysta”.

10. Wszystkie nasze sprawy polećmy opiece św. Michała Archanioła: Święty Michale Archaniele! * Wspomagaj nas w walce, * a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha * bądź naszą obroną. * Oby go Bóg pogromić raczy, * pokornie o to prosimy, * a Ty, Wodzu Niebieskich Zastępów, * szatana i inne złe duchy, * które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą,* Mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *