XX Niedziela Zwykła – 18. VIII. 2019 r.

1. W tym tygodniu nasze parafialne sprawy będzie wspierać na swoim dyżurze modlitewnym KR nr 4.

2. Dziś w kościele św. Katarzyny o godz. 17.00 Msza św. za Ojczyznę. Po Mszy różańcowy marsz po-kutny. Szczegóły na plakacie.

3. Spotkania w ciągu tygodnia: – w poniedziałek o 16.00 i 18.30 warsztaty „12 Kroków”
– we wtorek i środę: o 19.00 wspólnoty Drogi Neokatechumenalnej
– w czwartek po 19.00 wspólnota Przyjaciele Oblubieńca

4. We wtorek 20 sierpnia w Zwierzyńcu rozpocznie się tegoroczny EXODUS-u MŁODYCH, i będzie trwać piątku 23 sierpnia. Zachęcamy młodzież z naszej parafii do wzięcia w nim udziału. Szczegó-łowe informacje znajdziemy na stronie internetowej: www.exodusmlodych.pl

5. W czwartek, 22 sierpnia, o godz. 17.30 nabożeństwo do św. Rity – patronki spraw trudnych
i beznadziejnych. Nabożeństwo będzie się składało z odczytania intencji modlitewnych polecanych przez wiernych, błogosławieństwa róż i Mszy św. w intencjach zanoszonych do Boga poprzez wstawiennictwo świętej. Zapraszam naszych parafian o dołączenie do bardzo licznej grupy czcicieli św. Rity, którzy przyjeżdżają na to nabożeństwo z odległych miejscowości naszego regionu. Przy wyjściu można pobrać kartki na których można napisać intencję. Serdecznie zapraszamy.

6. W sobotę 24. 08. o godz. 6.30 spod szpitala JPII wyruszy VI Piesza Pielgrzymka Środowisk Trzeźwościowych z Zamościa do Krasnobrodu: „Młodzi – trzeźwi i wolni z Maryją”. Szczegóły znajdziemy na plakacie.

7. Także w sobotę, 24.08., w Sitańcu odpust ku czci św. Bartłomieja. Główna Msza św. o godz. 12.00.

8. Za tydzień, w niedzielę 25 sierpnia, na cmentarzu przy ul. Peowiaków o godz. 16.00 Msza św. w intencji ofiar wojen i bliskich zmarłych. Natomiast na cmentarzu komunalnym Msza św. w intencji zmarłych w niedzielę 1 września o godz. 15.00

9. Wszystkim ofiarodawcom składa-my „Bóg Zapłać!” i polecamy ich opiece Bożej Opatrzności.

10. Jest do nabycia nowy numery „Niedzieli” i „Gościa Niedzielnego” i nowy numer miesięcznika „Eg-zorcysta”.

11. Pozdrawiamy wszystkich odpoczywających w naszym mieście i okolicy, życzymy im miłego i spokojnego pobytu, a nasze bezpieczeństwo od zła duchowego i fizycznego, a zwłaszcza podróżujących, polećmy opiece św. Michała Archanioła: Święty Michale Archaniele! * Wspomagaj nas w walce, * a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha * bądź naszą obroną. * Oby go Bóg pogromić raczy, * pokornie o to prosimy, * a Ty, Wodzu Niebieskich Zastępów, * szatana i inne złe duchy, * które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą,* Mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *