1. W tym tygodniu nasze parafialne sprawy będzie wspierać na swoim dyżurze modlitewnym KR nr 7.

2. Spotkania w ciągu tygodnia: – w poniedziałek o 16.00 i 18.30 warsztaty „12 Kroków”
– we wtorek i środę: o 19.00 wspólnoty Drogi Neokatechumenalnej

3. W przyszłą niedziele będziemy gościli w naszej parafii ks. Piotra Jabłońca pracującego w Ode-ssie. po liturgiach będzie można wesprzeć jego pracę na tych misjach.

4. Organizatorzy Zamojskiej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę zapraszają od 2 sierpnia na wspólne rekolekcje w drodze. Z naszej parafii będzie w niej uczestniczył ks. Paweł.

5. 20 – 23 sierpnia w Zwierzyńcu odbędzie się EXODUS MŁODYCH. Hasłem tegorocznego spotka-nia młodych są słowa: „Oblubienica i Duch”. Koszt uczestnictwa wynosi 100 zł. szczegółowe in-formacje i formularz zgłoszeniowy znajdziemy na stronie internetowej: www.exodusmlodych.pl

6. Wszystkim ofiarodawcom składamy „Bóg Zapłać!” i polecamy ich opiece Bożej Opatrzności. Dziękuję p. Żuławskiemu, p. Saji i członkom neokatechumenatu za pomoc w sprzątaniu.

8. Są do nabycia nowe numery prasy katolickiej: „Niedziela”, „Gość Niedzielny” i miesięcznik „Eg-zorcysta”.

9. Witamy w naszej parafii wczasowiczów, którzy odpoczywają w naszym mieście i okolicy, ży-czymy im miłego i spokojnego pobytu, a nasze bezpieczeństwo od zła fizycznego i duchowego polećmy opiece św. Michała Archanioła: Święty Michale Archaniele! * Wspomagaj nas w walce, * a przeciw nie-godziwości i zasadzkom złego ducha * bądź naszą obroną. * Oby go Bóg pogromić raczył, * pokornie o to prosimy, * a Ty, Wodzu Niebieskich Zastępów, * szatana i inne złe duchy, * które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą,* Mocą Bożą strąć do piekła. Amen.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *