XII Niedziela Zwykła – 23. VI. 2019 r.

1. W tym tygodniu nasze parafialne sprawy będzie wspierać na swoim dyżurze modlitewnym KR nr 4

2. Od dziś do drugiej niedzieli września, nie będzie Mszy św. o godz. 12.30 Godziny Mszy św. w czasie wakacji: niedziela: sobota godz. 19.30 – niedzielna Eucharystia wspólnot Drogi Neokatechumenalnej;

w dzień: 8.00; 9.30; 11.00 i 18.00. W tygodniu: 7.00 i 18.00
3. Spotkania w ciągu tygodnia: – w poniedziałek o 16.00 i 18.30 warsztaty „12 Kroków”
– w środę: o 19.00 wspólnota Przyjaciele Oblubieńca,
a o 19.30 wspólnoty Drogi Neokatechumenalnej
– w sobotę chórek „Dzieci Maryi”

4. W czwartek, 27.06. oktawa ur. Najświętszego Ciała i Krwi Pańskiej, procesja do czterech ołtarzy wokół kościoła. Proszę o przygotowanie ołtarzy mieszkańców ulic na których były ołtarze w Boże Ciało.

5. W piątek, 28.06. ur. Najśw. Serca Pana Jezusa. Porządek Mszy św. jak w dzień zwykły. Nie ma postu

6. W sobotę, 29 czerwca, uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła. Msze św. jak w dzień zwykły. Ofiary składane na tacę będą przeznaczone na potrzeby Stolicy Apostolskiej.

7. 1 i 2 lipca uroczystości odpustowe ku czci Matki Bożej Jagodnej w Krasnobrodzie. Z par. św. Br. Alberta po raz drugi wyruszy piesza pielgrzymka. Zapisy w zakrystii. Informacje na plakacie i ulotkach.

8. 2 sierpnia z Zamościa wyruszy 37 Piesza Pielgrzymka na Jasna Górę. W tym roku z naszej parafii będzie w niej uczestniczył także ks. Paweł. Rozważmy swój udział w tej formie rekolekcji w drodze i zapraszamy do podjęcia odważnych decyzji.

9. 20 – 23 sierpnia w Zwierzyńcu odbędzie się EXODUS MŁODYCH. Hasłem tegorocznego spotkania młodych są słowa: „Oblubienica i Duch”. Koszt uczestnictwa wynosi 100 zł. szczegółowe informacje
i formularz zgłoszeniowy znajdziemy na stronie internetowej: www.exodusmlodych.pl

10. Rozpoczęły się wakacje. Przypominamy naszym Parafianom, o niedzielnych uczestnictwie w liturgii oraz o tym, że odwiedzając miejsca kultu religijnego obowiązuje zawsze odpowiedni, stosowny ubiór, oraz że nie zwiedza się ich w czasie nabożeństw. Pamiętajmy o tym sami i zwracajmy uwagę innym.

11. Dziękujemy Panu Bogu za wszystkich, którzy zaangażowali się w obchody odpustowe naszej Parafii: za modlących się o łaski dla siebie i dla innych. Za dobrze i kulturalnie bawiących się, za przybyłych gości, za przygotowujących teren festynu, za tych, którzy upiekli ciasta, za zbierających ofiary i wydających upominki. Za sędziujących, za prowadzących punkt gastronomiczny, za organizujących i prowadzących zabawy z dziećmi, za czuwających nad nagłośnieniem. Za sprzątających przed i po uroczystościach. Dziękujemy za sponsorów i ofiarodawców suwenirów: p. Adama Majkuta; p. Janusza Łysakowskiego i Marka Brudzińskiego; p. Zbigniewa Kostyłę, p. Piotra Poznańskiego; p. mgr Krzysztofa Wróblewskiego;
p. Marka Szadurskiego; p. dyr. Grzegorza Garbuza; p. Annę i Zbigniewa Kupców; p. Kazimierę Łepik;
p. Piotra Welcza; p. Małgorzatę Farion; Stowarzyszenie na rzecz Dzieci i młodzieży „Nadzieja”; za SOSW i ZSP nr 5 (rolniczak); za członków wspólnot Przyjaciół Oblubieńca i Neokatechumanatu a także za ministrantów i lektorów, oraz za DJ Pepo – Kamila Kłosa.

12. Wszystkim ofiarodawcom składamy „Bóg Zapłać!” i polecamy ich opiece Bożej Opatrzności.

13. Po liturgii są do nabycia nowe numery „Niedzieli”, „Gościa Niedzielnego”, „Małego Gościa Niedzielnego” oraz miesięcznika „Egzorcysta”

14. Swoją ziemską pielgrzymkę zakończyła: po 92 latach + Stanisława Wójcik z ul. Malowniczej

15. Wszystkie nasze sprawy polećmy opiece św. Michała Archanioła: Święty Michale Archaniele! * Wspomagaj nas w walce, * a przeciw niegodziwości i zasadzkom złego ducha * bądź naszą obroną. * Oby go Bóg pogromić raczył, * pokornie o to prosimy, * a Ty, Wodzu Niebieskich Zastępów, * szatana i inne złe duchy, * które na zgubę dusz ludzkich po tym świecie krążą,* Mocą Bożą strąć do piekła. Amen

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *